Ing. Iveta Bufková, 44 let, interní auditorka, Lysá nad Labem

Vystudovala jsem VŠE v Praze, fakultu "Financí a účetnictví" a následně jsem ekonomické vzdělání využila v praxi a to hlavně v oblasti controllingu, interního auditu a procesů zaměřených na platební styk.

V Lysé žiji už více jak 17 let a jsem za to moc ráda. Lysá je pěkné město, ale mohlo by být ještě lepší, pokud zapracujeme na připojení nového zdroje pitné vody, zrealizujeme obchvat města, zajistíme více míst ve školkách a ZUŠ, postavíme a zrenovujeme sportoviště a rozšíříme zdravotní péči.

Ve volném čase se věnuji cestování, cyklistice, badmintonu a ráda zajdu na různá kulturní představení. Z tohoto důvodu bych byla ráda, aby se rozšířil počet cyklotras, kulturních představení, sportovišť. Uvítám, pokud by se Lysá stala turisticky atraktivním městem         s cílem nabídnout nové pracovní příležitosti v tomto segmentu (hlavně zkrácené úvazky, které v ČR pořád dost chybí).

Hlavním cílem našeho města by měla být spokojenost obyvatel. Lidé by tu měli mít pocit bezpečí, zdravého životního prostředí a co nejlepšího zázemí v oblasti zdravotní péče, vzdělání, sportu a kultury. Budu ráda, pokud se mně i vám toto splní.